Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Кардівника 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила підналагодження устаткування, що обслуговується; види сировини за сортами та групами; призначення та умови застосування спеціальних пристроїв і контрольно-вимірювального інструменту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє стрічку для пряжі серцевини сталевих тросів та комбінованих канатів на кардмашині за встановленим технологічним режимом під керівництвом кардівника вищої кваліфікації. Настилає сировину заданого асортименту на поле кардмашини. Підналагоджує та здійснює дрібний ремонт кардмашини.