* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник на виготовленні мікропроводів у скляній ізоляції 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та взаємодію окремих вузлів високочастотної установки; технологічні інструкції з виготовлення мікропроводів у скляній ізоляції; призначення та правила застосування контрольно-вимірювального інструменту; вимога до якості мікропроводів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес виготовлення мікропроводів у скляній ізоляції на високочастотних установках під керівництвом апаратника більш високої кваліфікації. Послідовно заправляє проводи у високочастотну установку. Заправляє установки ізоляційним матеріалом. Стежить за процесом виготовлення мікропроводів у скляній ізоляції. Виміряє геометричні параметри мікропроводу контрольно-вимірювальним інструментом. Бере участь у підналагоджуванні устаткування, яке обслуговує.