* *

 Категорія - Фахівці |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Асистент циркового номера, колективу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) та практичний досвід роботи з хижими звірами.

Знає та застосовує у діяльності: положення про умови праці працівників цирку; основи ветеринарії; шорну справу; способи страхування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила безпечного поводження із хижими звірами; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює підготовку номерів до роботи (встановлює клітку, стежить за реквізитом, готує тварин до роботи). Під час роботи подає стеки, палки. Бере участь у завантаженні та розвантаженні багажу і тварин на всі види транспорту, розміщенні тварин під час перевезення та утримання в цирках. Бере участь в репетиціях. Забезпечує отримання, розподіл та облік кормів та їх відповідне зберігання. У разі потреби проводить роботу в манежі. Професійно володіє інструментами дресирування.