Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник термооброблення коксованої шихти 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника термооброблення коксованої шихти 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес термооброблення коксованої шихти; будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес термооброблення коксованої шихти на установках з годинною продуктивністю до 100 т. Стежить за роботою труб-сушарок, завантажуючих та розвантажуючих пристроїв, живильників, контрольно-вимірювальних приладів та іншого устаткування. Налагоджує устаткування, що обслуговується. Виконує ремонт устаткування, що обслуговується.