Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Каніліровник дроту 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, кінематичні схеми та конструкцію канілірувальних та картоскладальних верстатів різних типів; підбирає диски згідно з розміром комірки та діаметром дроту; номери, технологічну інструкцію на виготовлення карт, державні стандарти.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Канілірує дріт різного діаметру на канілірувальних верстатах. Навиває основу на навійний барабан. Рифлить уток. Складає карти (сітки) для грохотів на картоскладальному верстаті. Розрізає карти на потрібні розміри.

Спеціалізація
У разі виконання робіт тільки з канілірування дроту під керівництвом каніліровника вищої кваліфікації.