Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Оператор транспортно-технологічного устаткування реакторного відділення VI група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи на атомній електростанції за технологічно суміжною або спорідненою професією V групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову механізмів транспортно-технологічного устаткування, їх розміщення в центральному залі реакторного відділення; технічні характеристики і принципові схеми керування механізмами; призначення та принцип дії захистів, сигналізації та засобів вимірювання; основи електротехніки і механіки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить завантаження реакторів свіжим паливом і вивантаження відпрацьованого палива з індивідуальних та центральних пультів керування транспортно-технологічним устаткуванням. Веде переміщення відпрацьованого палива з басейну перевантаження до басейну витримки, у гарячу камеру та вагон-контейнер. Перевіряє положення робочих касет та каналів, а також органів системи керування захистами реактора; зв'язок системи керування і захисту реактора. Забезпечує безаварійну роботу розвантажувально-завантажувальної машини або перевантажувального моста, спецпристроїв та механізмів транспортно-технологічного устаткування під час роботи з високоактивними деталями. Бере участь у ремонті транспортно-технологічного устаткування, а також у підготовці та дезактивації транспортно-технологічного устаткування.