Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Машиніст живильника 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову і принцип роботи обслуговуваного обладнання; схеми автоматичного блокування обладнання та сигналізації; порядок зупинки і пуску живильників та конвеєрів; властивості концентратів, що надходять у сушарку; систему змащування; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Спостерігає за роботою пластинчастих, стрічкових, вібраційних, тарілчастих та інших живильників, проводить пуск та зупинку обладнання. Регулює рівномірне подавання матеріалів у дробарки, конвеєри, грохоти, млини, класифікатори, сушильні барабани та інші механізми. Видаляє з матеріалів, що подаються, сторонні предмети. Усуває затори матеріалів. Виконує пуск та зупинку живильників і конвеєрів, чищення та змащування обслуговуваного обладнання. Виявляє та усуває дрібні неполадки в роботі обслуговуваного обладнання.

Спеціалізація
У разі обслуговування живильників вугільних ям, первинних бункерів на крупному дробінні встановлювати 3 розряд.