Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Калібрувальник електровугільних виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією калібрувальника електровугільних виробів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила користування калібрами, кондукторами, пристроями та контрольно-вимірювальними інструментами; способи калібрування; процес калібрування виробів; технічні вимоги до виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Калібрує металографітові та електровугільні вироби за допомогою калібрів, кондукторів та пристроїв. Виконує проміри калібрувальних зазорів та розмірів виробів за допомогою контрольно-вимірювального інструменту. Відбирає придатні вироби та укладає їх.