Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Пресувальник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією пресувальника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи пресів; правила налагодження; призначення та правіша застосування контрольно-вимірювальних приладів; режим пресування; вимоги до якості напівфабрикатів та готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде пресування пластин із штучної шкіри, пластин із термопластичних матеріалів або паперу, просочених синтетичними смолами на гідравлічних пресах з паровим обігріванням, а також пресування сировини, матеріалів з одночасним керівництвом бригадою пресувальників. Вибирає режими пресування (часу та тиску) залежно від марки пластини. Покриває скомплектовані пластини лицьовою плівкою, перекладає їх сталевими листами. Завантажує готові касети у прес. Пресує. Стежить за режимом пресування за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Регулює надходження пари, води. Вмикає своєчасно низький та високий тиск. Вивантажує відпресовані пластини.