Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Тістороб 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи та правила експлуатації тістомісильних та перекидних машин; способи та правила приготування тіста; методи визначення його готовності до оброблення; сорти борошна.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Підвозить діжі з тістом до тістомісильних машин, відвозить на бродіння та до перекидних машин на перекидання. Очищає діжі та бункери від залишків тіста. Дозує густі та рідкі закваски. За відсутності перекидних машин перекладає тісто з діж на тістообробні столи та у приймальні пристрої ділильних машин. Виконує більш складні роботи під керівництвом тістороба вищої кваліфікації.

Спеціалізація
У разі приготування тільки опари тарифікація проводиться на один розряд нижче тістороба, зайнятого на приготуванні тіста.