Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник виробництва формованого коксу 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника виробництва формованого коксу 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виробництва формованого коксу; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; властивості вугілля.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виробництва формованого коксу на установці з годинною продуктивністю до 50 т під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Обслуговує нагрівачі, повітродувки, пресформувальні машини. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів за роботою машин та механізмів, що обслуговуються.