Категорія - Робітники |  Галузь - Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи
Інструкція для посади "Монтажник устаткування зерносховищ та підприємств з промислового перероблення зерна 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 64. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітету з будівництва та архітектури N 25 від 08.08.2002 р., N 218 від 22.12.2003 р., N 149 від 29.08.2003 р., листом Державного комітету з будівництва та архітектури N 8/7-1216 від 15.12.2004 р., наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства N 9 від 02.12.2005 р., N 163 від 10.05.2006 р. N 399 від 05.12.2006 р., наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 558, 28.12.2010)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 13.10.1999 р. N 249. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2000 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи монтажником устаткування зерносховищ та підприємств з промислового перероблення зерна 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: способи розмічання, встановлювання та перенесення монтажних осей; правила перевіряння і приймання фундаментів під монтаж устаткування та місць встановлення устаткування; способи монтажу складного устаткування; способи балансування, центрування, вивіряння та регулювання устаткування, що монтується; будову та принцип дії систем змащування; технічні вимоги і допуски під час монтажу механізмів і машин; правила здавання в експлуатацію складного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує складні роботи з монтажу устаткування зерносховищ та підприємств промислової переробки зерна і конструкцій, що пов'язані з ним.

Приклади робіт
Монтаж дозувальників для зерна, крильчастих дозаторів, механічних приводів для дозаторів, оббивальних машин, циліндричних трієрів, призматичних буратів, спіральних сепараторів, замкових апаратів, магнітних апаратів і колонок, електромагнітних сепараторів, лузговійок, аспіраційних колонок, циклоаспіраторів, фільтрів, циклонів, аспіраційних збірників. Монтаж вибійних апаратів, розпушувачів, гвинтових і стрічкових транспортерів, волокуш, спусків для мішків, засіків, ковшів, люків, скидальних коробок, засувок над ковшовими вагами та під ящиками автогужевого прийому, металевих елеваторних самопливних трубопроводів і механічних лопат.