* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник виробництва малотоннажних продуктів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника виробництва малотоннажних продуктів 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічні схеми виробництва малотоннажних продуктів; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується, з тому числі апаратів, що працюють під високим тиском та глибоким вакуумом; методи аналізу сировини, напівпродуктів та готової продукції; фізико-хімічні константи сировини, напівпродуктів та готової продукції, що використовується в процесі; схему технологічних комунікацій цеху.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виробництва малотоннажних продуктів. Коригує параметри технологічного процесу згідно з даними лабораторних аналізів та показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Обслуговує апаратуру, що працює під високим тиском та глибоким вакуумом. Складає технологічні схеми одержання окремих продуктів з готових вузлів. Виконує ремонти з заміною окремих вузлів та деталей апаратури, що обслуговується. Проводить експрес-аналізи напівпродуктів та сировини.