* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Апаратник стандартизації 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника стандартизації 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент продукції, яка випускається; технічні умови на сировину, напівфабрикати та готовий продукт; методику розрахунку добавок для ставлення лаків на "тип".

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес стандартизації (ставлення на "тип") лаків на конденсаційних смолах різних марок за асортиментом продукції, яка випускається, понад 20 найменувань. Готує устаткування та комунікації до роботи. Змішує різні лаки для доведення їх властивостей, які вимагаються технічними умовами. Розраховує дозування різних компонентів для ставлення лаків на "тип". Передає готові лаки на фільтрацію, зливає в накопичувальні ємкості. Веде записи у технологічній карті. Координує роботу на дільниці та керує робітниками лаковипускного відділення.