Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Оператор лінії для виробництва жувальної гумки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи лоткової станції комплексно-механізованої лінії; вимоги до якості пластин жувальної гумки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує лоткову станцію комплексно-механізованої лінії для приготування жувальної гумки. Подає порожні лотки в шахту лоткової станції. Приймає лотки з пластинами жувальної гумки з шахти лоткової станції. Установлює лотки з пластинами жувальної гумки на спеціальні візки. Контролює розміри пластини жувальної гумки. Відбирає дефектні пластини.