Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Оброблювач основи металосіток 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову металоткацьких верстатів, що обслуговуються; державні стандарти та технічні умови на металосітки; типи та сорти металосіток; підбирання дисків згідно з діаметром дроту; призначення та умови використання контрольно-вимірювальних інструментів і спеціальних пристроїв.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обробляє основу металосіток з діаметром дроту понад 0,25 до 1,5 мм. Установлює та закріплює навійний вал на навійну установку в підшипники металоткацького верстату. Перевіряє правильність підвішування реміз та установлює берди. Прилаштовує основу невеликими пучками та прив'язує їх до гребінки товарного валу. Установлює необхідну щільність сітки за утоком та натягує основу згідно з визначеним відсотком усадки. Прокладає цінові планки.