Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Оформлювач готової продукції 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: асортимент готової продукції, пижів і ковпачків по формі, розміру і кольору для кожного найменування продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції з оформлення готової продукції. Готує, очищує та протирає поверхні пакувальної тари. Відрізає від флаконів прив'язані кришталеві ковпачки, герметизує флакони клейкою плівкою, подає флакони і банки до фасувальних автоматів, виконує інші допоміжні роботи. Вставляє коркові та інші пижі у металеві та пластмасові ковпачки; запресовує ручним пуансоном. Відбраковує дефектні ковпачки і пижі.