Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Знімач брикетів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи преса та транспортерів, режим сушіння брикетів; порядок укладання брикетів; правила користування пристроями та інструментом; призначення та періодичність змащування; сорти й властивості мастил.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Знімає брикет зі столу брикетного преса або транспортерної стрічки, укладає їх у касети, стелажі, штабелі, вагонетки або на транспортерну стрічку. Спостерігає за сушінням брикетів. Виконує відкатку навантажених стелажів, вагонеток у сушарку, підкочування вагонеток, що звільнилися, стелажів до місця завантаження брикетів. Робить вертикальне та горизонтальне перев'язування брикетів. Бере участь в усуненні дрібних неполадок у роботі преса.