Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Машиніст розморожувальної установки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста розморожувальної установки 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову розморожувальних установок і печей, вентиляторів водяного охолодження; правила користування газом і ведення розморожувальних робіт у нормальних умовах і в загазованому середовищі; правила пуску і зупинення подачі газу в газопровід і топкове відділення; комунікацію газу, пари і води.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес розморожування вугілля та інших сипких матеріалів на газових і парових розморожувальних установках. Стежить за розігріванням печей, температурою, правильним пуском електродвигунів і роботою вентиляторів, тиском газу в печах, за газовими засувами та дроселями, станом паропроводів, вентилів, гумових шлангів, пік і тиском пари. Регулює подавання газу, пари і води. Перевіряє і забезпечує справність і безперервну роботу газових печей і парових установок. Виявляє та усуває неполадки в роботі обслуговуваного обладнання.