Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Реакторник хімочищення розсолу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему очищення розсолу; хімічний склад і правила приготування хімічних реактивів, кількісні пропорції хімічних реактивів та розсолу; будову і правила експлуатації реакторів, каустифікаторів, відстойників та іншого обладнання, яке обслуговує; правила зупинки реакторів на промивку і способи їх промивки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить процес очищення розсолу. Готує реактиви для очищення розсолу. Здійснює безперебійне забезпечення очищеним розсолом випарних установок. Заміряє температуру розсолу і содового розчину.