* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Сушильник тютюну 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну інструкцію сушіння тютюну або тютюнових відходів; будову сушильної установки і правила її експлуатації; правила користування контрольно-вимірювальними приладами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес сушіння різаного тютюну і тютюнових відходів на сушильних установках різних конструкцій. Регулює режим сушіння залежно від вологості тютюну. Готує каолін для використання його при очищенні тютюнових відходів. Завантажує тютюн в установку і вивантажує його у ящики або на транспортер. Перевіряє вологість тютюну після виходу його з сушильної установки. Готує установку до роботи, чистить, змащує і перевіряє вимірювальні прилади.