Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Заготівник чайних ящиків 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка. Стаж роботи за професією заготівника чайних ящиків 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: державні стандарти на ящики для сировини, напівфабрикату та готової продукції; види матеріалів, що використовуються для виготовлення чайних ящиків; будову, принцип дії та правила експлуатації циркулярних пилок, різальних і стругальних верстатів, правила догляду за ними.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє чайні ящики без пакетів-вкладнів для сировини, напівфабрикатів та готової продукції. Підбирає та ріже на циркулярних пилках фанеру і планки. Обробляє планки і дошки на стругальному верстаті. Ріже папір, залізо. Обгортає планки і стінки ящиків для готової продукції обгортковим папером, фольгою, підпергаментним папером. Збиває ящики. Виготовляє косинці та стрічки для обковування ящиків. Обковує ящики. Періодично чистить, змащує та гострить різальні інструменти.