Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Машиніст з очищення кукурудзяних качанів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи обслуговуваних машин; ступінь стиглості качанів для консервування; правила і способи укладання качанів на подавальний транспортер і передавальні конвеєри; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес очищення від листяного покриву і зрізування зерен з качанів кукурудзи на обдирних і зрізуючих зерна кукурудзи машинах. Укладає качани кукурудзи з приймального ківша на передавальні ланцюгові конвеєри, які подають качани в машину, вибраковує качани з перезрілими зернами. Стежить за роботою машин, чистить і миє їх. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.