Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Розвідник об'єктів природи для колекцій 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна кваліфікаційна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: назви і характерні особливості будови розвідувальних об'єктів; характерні ознаки місць проживання тварин і рослин, місць виявлення скаліянілостей; час появи в природі окремих стадій розвитку тварин і рослин; способи збирання і первинної обробки об'єктів; правила користування пристроями та інструментами, необхідними під час збирання об'єктів природи для колекцій; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розвідує розташування відкритих та прихованих місць проживання тварин і рослин, залягання мінералів, гірських порід, а також місць виявлення окам'янілостей для використання їх у колекціях. Визначає можливу кількість об'єктів у знайденому місці й умови їх збирання. Супроводжує збирачів до місць збирання. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.