Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Сушильник дріжджів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією сушильника дріжджів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему процесу сушіння; будову основного і допоміжного устаткування відділення сушарні; принцип роботи контрольно-вимірювальних приладів, підіймально-транспортних пристроїв; методи відбору проб і проведення аналізів, характер несправностей, які потребують аварійної зупинки сушарок та порядок такої зупинки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює технологічний процес сушіння дріжджової суспензії під керівництвом сушильника більш високої кваліфікації. Перевіряє справність устаткування та комунікацій. Обслуговує допоміжне устаткування відділення сушарні. Відбирає проби.