* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Алюмінювальник електротехнічних виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією алюмінювальника електротехнічних виробів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії спеціальних установок; основи процесу травлення, знежирювання та очищення електролітичним та хімічним способами; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; технічні вимоги до алюмінованих деталей та виробів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес алюмінювання деталей та виробів у спеціальних установках. Готує деталі та вироби до алюмінювання. Травить та знежирює деталі. Стежить за правильним режимом алюмінювання за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Готує та налагоджує спеціальні установки.