Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Пресувальник обмазувального преса 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією пресувальника обмазувального преса 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову електродообмазувальних пресів, що обслуговуються, та контрольно-вимірювальних інструментів, що використовуються; товщину покриття електродів різних марок та діаметрів; правила визначення ваги покриття; правила користування вантажопідйомними механізмами; технічні умови та державні стандарти на електроди, що виготовляються в відділенні.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Наносить покриття на електроди загального призначення на електродообмазувальних пресах з ручним керуванням, з тиском на обмазувальну масу до 500 кгс/кв.см та методом занурювання на електроди спеціального призначення. Заміряє ексцентричність та товщину покриття електродів. Підналагоджує живильник для подавання стрижнів, приймально-передавальний транспортер та зачисну машину. Ліквідує дефекти у разі порушення нормального процесу опресування.