Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Контролер електродного виробництва 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією контролера електродного виробництва 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технічні умови та державні стандарти на готові електроди і порошкові матеріали, правила роботи на контрольно-вимірювальних приладах; правила приймання готової продукції та оформлення технічної документації; вимоги до якості стрижнів, розчинів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює та приймає готові електроди згідно з технічними умовами і державними стандартами з визначенням ексцентричності, вологості, міцності, вологостійкості покриття. Контролює гранулометричний склад та вологість порошкових матеріалів, стрижнів за марочним складом, розчини рідкого скла та карбоксиметилцелюлози.