Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Брикетувальник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією брикетувальника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову брикетувальних пресів високого тиску, що обслуговуються; технологію виготовлення брикетів залежно від марок електродів, що випускаються відділенням; властивості та склад матеріалів, що використовуються для приготування обмазувальних мас, їх вплив на консистенцію обмазувальних мас і на якість покриття електродів; взаємодію різних компонентів обмазувальних мас із зв'язуючими матеріалами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє брикети з обмазувальної маси для покриття електродів загального та спеціального призначення і електродів для зварювання кольорових металів і їх сплавів на однотипних брикетувальних пресах високого тиску з ручним та автоматичним керуванням.