* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Апаратник варіння живильного середовища 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або підготовка безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією апаратника живильного середовища 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему процесу варіння живильного середовища; прилади регулювання процесу приготування живильного середовища; будову, принцип роботи обладнання, контрольно-вимірювальних приладів; схему арматури і комунікацій.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес варіння живильного середовища під керівництвом апаратника більш високої кваліфікації. Завантажує сировину і напівпродукти відповідно до технологічного регламенту. Передає живильні середовища на стерилізацію. Обслуговує і зупиняє обладнання: варильні апарати, фільтри, збірники. Регулює процес за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і результатами аналізів. Готує обладнання до ремонту, приймає з ремонту.