Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Дозувальник медичних препаратів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або підготовка безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією дозувальника медичних препаратів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення препаратів, які дозуються; прийоми налагодження і регулювання обладнання, яке обслуговується; способи перевірки точності дозування сухих і рідких медикаментів; вимоги асептики, стерильності та інших умов, які є обов'язковими під час дозування медичних препаратів; фізичні і хімічні властивості препаратів, які дозуються; вимоги до них.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Дозує сухі або рідкі препарати у стерильних або інших особливих умовах на напівавтоматах або автоматах в ампули, флакони, шприц-тюбики або іншу спеціальну тару з точністю, яка передбачена технічними вимогами. При ручному дозуванні координує роботу дозувальників нижчої кваліфікації. Систематично перевіряє точність дозування або інші умови, які є обов'язковими під час дозування медичних або ветеринарних препаратів. Налагоджує, регулює та виконує дрібний ремонт обладнання, яке обслуговується. Заповнює технічну документацію. Готує обладнання до ремонту, приймає з ремонту. У разі потреби бере участь в освоюванні випуску нових препаратів.