Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Оброблювач дроту 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: режим миття, вимоги до чистоти дротів; прийоми миття та протирання дротів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить оброблення дротів у виробництві ампул. Миє пучки дротів водою у ванні. Завантажує їх у ванну та переносить пучки у сушильні шафи. Переглядає дроти після сушіння. У разі потреби протирає зовнішню поверхню дротів сухими серветками або зовнішню та внутрішню поверхні - серветками та тампонами, які змочені розчинниками.