Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Комплектувальник напівфабрикатів медичних виробів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та правила користування шприц-тюбика, вимоги до них; умови дотримання стерильності та герметичності шприц-тюбика; прийоми роботи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Комплектує шприц-тюбики для ін'єкційних розчинів, надягає на голку шприц-тюбика ковпачок з укріпленою в ньому мандреною, вводить мандрену в порожнину голки та загвинчує ковпачок з обов'язковим зберіганням герметичності шприц-тюбика.

Приклади робіт
Фарфорові зуби - комплектування гарнітурів і укладання їх для випалу.