Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Контролер продукції медичного призначення 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила проведення миття ампул, флаконів; технічні вимоги до тари, яка переглядається; види і причини браку продукції медичного призначення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Проводить підготовчі роботи - миє ампули і флакони з продуктами і укладає в лотки, підносить і укладає тару, розкладає відбраковану тару за видами дефектів, відбирає браковану продукцію медичного призначення за видами браку.