* *

 Категорія - Керівники |  Галузь - Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів
Інструкція для посади "Начальник цеху товаро-сировинного", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів", що затверджен наказом Міненергетики України 22.12.1999 N 15-4315. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом: для магістра або спеціаліста - не менше 3 років, бакалавра - не менше 4 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали, які стосуються виробничо-господарської діяльності цеху; технічні вимоги до продукції цеху; технологію виробництва; обладнання і правила його технічної експлуатації; порядок і методи техніко-економічного і виробничого планування; основи економіки, організації праці, виробництва і керування; основи трудового законодавства; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує виробничою діяльністю цеху. Забезпечує виконання планових завдань цеху з відвантаження і завантаження продукції щодо кількості та якості згідно з державними стандартами і технічними умовами. Забезпечує приймання нафти. Розробляє і виконує графіки профілактичного огляду і ремонту обладнання і механізмів, контролює дотримання правил технічної експлуатації та догляду за обладнанням. Забезпечує дотримання норм завантаження і розвантаження цистерн згідно з договором із залізницею. Організовує роботу персоналу цеху і забезпечує ритмічне виконання виробничого плану з усіх техніко-економічних показників на основі раціонального використання усіх виробничих і матеріальних можливостей цеху з розробкою конкретних заходів з підвищення ефективності виробництва. Організовує своєчасне подання заявок на матеріали, запчастини, інструмент тощо та здійснює контроль за їх виконанням. Забезпечує збереження і облік матеріалів, запчастин, інструменту, основних засобів і інших матеріальних цінностей. Контролює своєчасність встановленого порядку підготовки і проведення газонебезпечних і вогневих робіт, огляду, проведення ревізії, перевірки, чищення, ремонту, введення в дію обладнання, приладів, апаратури і комунікацій. Забезпечує максимальне використання виробничих потужностей, повне завантаження і технічно правильну експлуатацію обладнання, залізничних цехів, тепловозів, запобіжних пристроїв. Вживає заходів щодо усунення загазованості та запорошеності, знешкодження стічних вод і шкідливих викидів. Веде установлену технічну документацію. Проводить технічну підготовку персоналу. Забезпечує складання установленої звітності.