Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор машини безперервного лиття заготовок 7-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора машини безперервного лиття заготовок б розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес розливання високолегованої сталі та прецизійних сплавів на машинах безперервного та напівбезперервного лиття заготовок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес безперервного лиття заготовок з головного пульта на машинах продуктивністю понад 1 млн тонн сталі за рік та керівництві операторами, що обслуговують машину безперервного лиття заготовок. Керує з головного пульта стопорами проміжного та розливного ковшів, кристалізаторами, підйомно-поворотним столом, механізмами качання форсунок і електрозасувками кристалізаторів, механізмами з подавання, переміщення, різання, транспортування та прибирання металу. Керує механізмами газового різання безперервного зливка на машинах безперервного лиття заготовок продуктивністю понад 1 млн тонн сталі за рік.