Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Завантажувач термічних печей 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи термічних печей та вантажопідйомних механізмів, що обслуговуються; сортамент прокату та марки сталі, що надходять на термообробку; правила пакетування різних марок та профілів прокату.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції з пакетування металу для завантаження в термічні печі, під час посадки та видавання його із печі. Бере участь у вивантаженні пакетів металу та труб із печі та звільнює їх від скоб. Укладає між пакетами та трубами прокладки, установлює стояки, перев'язує метал в пакетах дротом. Перекладає термооброблений метал в транспортувальні скоби. Бере участь у замазуванні та обмуруванні отворів печей після завантаження металу. Відбирає проби, клеймує, маркує та визначає твердість металу.