Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вивантажувач вогнетривких матеріалів з печей 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією вивантажувача вогнетривких матеріалів з печей 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи устаткування, що обслуговується; сорти матеріалів, що вивантажуються; вимоги державних стандартів до якості вогнетривких матеріалів; види мастильних матеріалів, місця змащування; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Вивантажує шамот із шахтних печей в транспортувальне устаткування шляхом відкривання люків бункерних затворів. Обслуговує розвантажувальні механізми шахтних печей. Пускає та зупиняє скіповий підіймач під час розвантаження коробів з гарячим магнезитом. Переставляє пересувні вентилятори. Змащує вагонетки та поворотні круги. Укладає та прибирає ланки колії. Очищає колії. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.