* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник виробництва дициклопентадієну 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника виробництва дициклопентадієну 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес виробництва дициклопентадієну; конструктивні особливості та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до якості дициклопентадієну; властивості сировини та готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виробництва дициклопентадієну. Подає головну фракцію на полімеризацію. Додержує заданого режиму тиску та температури. Відпаровує сірковуглецеву фракцію. Завантажує куби фракціями. Подає фракції на склад. Одержує технічний сірковуглець, бензольну та проміжну фракції. Ректифікує фракції та дициклопентадієн. Виконує ремонт устаткування, що обслуговується.