* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник із завантаження пеку 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника із завантаження пеку 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації пекових печей, іншого устаткування, що обслуговується; режими роботи газозбірників; вимоги державних стандартів до якості рідкого пеку та пекового коксу; спосіб визначення повноти завантаження печей; графік завантаження печей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує пек у камери установки з годинною продуктивністю до 10 т пекового коксу. Готує установку з годинною продуктивністю понад 10 т пекового коксу до завантаження пеку та видавання коксу. Перевіряє справність пекопроводів, завантажувальних кранів, патрубків, газових краників, парової інжекції та сигналізації.