Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Калібрувальник труб на пресі 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу розширення та калібрування обсадних труб; принцип роботи устаткування, що обслуговується; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у технологічному процесі розширення та калібрування обсадних труб, підготовці кінців труб до розширення. Підготовляє мильну емульсію. Стежить за роботою допоміжних механізмів, рівнем води та масла в баках, станом калібрування конусів. Очищає та змащує рухомі частини машини. Бере участь у ремонті устаткування, що обслуговується.