Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник стана холодного прокату 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Неповна вища або професійно-технічна освіта (молодший спеціаліст, кваліфікований робітник). Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника стана холодного прокату 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструктивні особливості станів холодної прокатки всіх типів; кінематичні та електричні схеми станів; технологію калібровки валків; характеристику двигунів станів холодної прокатки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічні процеси поперечної прокатки та дресирування листів на станах кварто з довжиною бочки 2000 мм і більше; прокатки та дресирування жерсті в рулонах на безперервних і реверсивних станах і на двоклітьових станах кварто; прокатки стрічок у рулонах на безперервних станах; прокатки листів і стрічок у рулонах шириною до 600 мм на одноклітьових реверсивних станах; прокатки листів і стрічок у рулонах на багатовалкових станах; прокатки стрічок у рулонах високолегованих марок сталі та прецизійних сплавів товщиною до 0,05 мм на стрічкопрокатних станах; прокатки жерсті у рулонах на безперервних станах у разі швидкості руху штаби до 10 м/с; дресирування жерсті в рулонах на безперервних станах кварто у разі швидкості руху штаби до 15 м/с. Веде технологічний процес холодної прокатки листів у рулонах на останній кліті, яка визначає профіль прокатуваного металу, безперервних станів, прокатки жерсті в рулонах на наступних клітях (після першої) у разі швидкості руху штаби понад 10 м/с. Керує бригадою вальцювальників та підручних вальцювальника.