Категорія - Робітники |  Галузь - Видобування нафти та природного газу
Інструкція для посади "Моторист бурової установки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 6. Видобування нафти та природного газу", що затверджен Міністерством палива і енергетики України 28.07.1999 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна чи базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії бурового обладнання, двигунів, силових агрегатів і передавальних пристроїв; призначення бурового обладнання, допоміжних систем і контрольно-вимірювальних приладів і автоматики; марки і сорти паливно-мастильних матеріалів; елементарні знання з електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує і ремонтує двигуни із сумарною потужністю до 1000 кВт, силові і дизель-електричні агрегати, паливно-мастильні установки, компресори, пневматичні системи, трансмісії та електрообладнання бурової установки під керівництвом моториста вищої кваліфікації. Змащує і заправляє двигуни паливом, маслом і охолоджувальною рідиною. Бере участь у монтажі, демонтажі і транспортуванні бурового обладнання і двигунів.