* *

 Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Торгівля та громадське харчування
Інструкція для посади "Приймальник замовлень 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 65. Торгівля та громадське харчування", що затверджен наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України 30.11.1999 р. N 918. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта та прискорене курсове або індивідуальне навчання з присвоєнням кваліфікації продавця продовольчих (непродовольчих) товарів 2 розряду з формуванням відповідних умінь і навичок для виконання роботи приймальника замовлень. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок оформлення замовлень; перелік послуг, що надаються, тарифи на них; час приймання і видавання замовлень; правила продажу товарів на замовлення та вдома у покупців; правила продажу товарів поштою; вимоги правил продажу окремих видів продовольчих і непродовольчих товарів; правила експлуатації сучасних технічних засобів зв'язку; правила і норми охорони праці, протипожежного захисту, виробничої санітарії та особистої гігієни.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає замовлення від споживачів на товари, кулінарну продукцію, кондитерські вироби, комплектування та оформлення подарункових і святкових наборів. Оформляє замовлення на бланку замовлення у двох примірниках із зазначенням найменування суб'єкта господарювання, назви товару, його ціни, кількості, загальної вартості товару, вартості послуг, що надаються додатково, дати (часу) виконання замовлення тощо. Виписує на непродовольчі товари товарний чек із зазначенням усіх належних реквізитів. Попереджає та пропонує споживачу, у разі відсутності якогось замовленого товару, відповідну заміну. Визначає термін виконання замовлення. Розподіляє і направляє відповідно оформлені замовлення у відділи комплектування. Приймає замовлення за абонованими телефонами, вдома у споживачів. Контролює виконання замовлень.