* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник обкатної машини 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією вальцювальника обкатної машини 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію обкатки та редукування труб різних діаметрів з різних марок сталі; конструктивні особливості основного та допоміжного технологічного устаткування; засобів механізації та нагрівання, пристроїв для створення геометричності корпуса балона; види браку та способи його усунення; фізико-технічні характеристики пальних та інертних газів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес обкатки днищ і горловин балонів під тиск 10 МПа та вище. Нагріває та редукує нагріті кінці труб з різних марок сталі та сплавів. Контролює якість сфери, розміри та геометричність. Налагоджує устаткування та встановлює змінний інструмент. Стежить за температурою нагрівання кінців заготовок. Перевіряє та забезпечує збережність нагрівальних пристроїв, засобів автоматики та контролю, системи змащування та охолодження інструмента, основного та допоміжного технологічного устаткування. Виконує поточний ремонт устаткування, що обслуговується.