* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Вальцювальник калібрувального стана 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу калібрування труб; принцип роботи устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до труб; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес калібрування труб, які надходять з трубоелектрозварювальних станів, що випускають труби з зовнішнім діаметром від 10 мм до 60 мм, під керівництвом вальцювальника калібрувального стана вищої кваліфікації, стежить за роботою калібрувального стана, охолоджувального стола, правильним укладанням труб, станом систем змащування. Виправляє положення труб. Бере участь у налагодженні стана, валків і проводок. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.