Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор лінії оброблення рейок 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією оператора лінії оброблення рейок 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію оброблення рейок на дооброблювальних лініях; будову та правила технічної експлуатації устаткування лінії; сортамент і режими оброблення рейок на дооброблювальних лініях; геометрію та методи заточування різального інструмента.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес оброблення рейок на дооброблювальних лініях. Керує фрезерними або свердлильними агрегатами. Подає та установлює рейки на агрегати та прибирає їх після оброблення. Налагоджує агрегати на заданий режим у процесі роботи та після заміни різального інструмента. Стежить за технологією обробки рейок і забезпечує правильне надходження емульсії. Заточує різальний інструмент. Чистить та змащує вузли тертя. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.