Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор поста керування станом гарячої прокатки 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу прокатки металу на станах, що обслуговуються; будову клітей середньосортних і дрібносортних станів; будову та принцип роботи устаткування та механізмів поста керування; сортамент, марки сталі та допуски на метал, що прокатується; електрослюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує в процесі прокатки металу підйомним столом, шлеперами і рольгангами на середньосортних і дрібносортних станах. Стежить за подаванням металу у валки. Забезпечує збережність та безперервність роботи механізмів, що обслуговуються. Бере участь у перевалках валків, налагодженні та в ремонті стана. Вичищає окалину з-під стана під час зупинок.