Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оператор на підігріванні мазуту 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; температуру нагрівання мазуту, яка забезпечує необхідне його розрідження.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Наповнює резервуари мазутом. Регулює подавання пари для підігрівання мазуту та підтримує температуру в межах, встановлених нормами. Подає мазут у топки. Очищує резервуари та арматуру від мазутних залишків. Видаляє із резервуарів відстояну воду. Стежить за безперебійною роботою магістралей.