Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Оправник вогнетривких виробів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж: роботи за професією справника вогнетривких виробів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: вимоги державних стандартів до якості продукції; способи приготування мас та розчинів для оправлення сирцю та виробів із високовогнетривких окислів; інструменти та пристрої, що використовуються в роботі; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Оправляє вироби із високовогнетривких окислів та усуває дефекти на поверхні складних, особливо складних та великогабаритних сирих і відпалених виробів. Готує речовини, необхідні для усунення дефектів та для оправлення.